Baş Harflerinden Şarkıcı Bul

1 Ekim 2018 Pazartesi

Dj Tarkan & Sagopa Kajmer - Oldu Olanlar Şarkı Sözleri

Elektronik dans müziğinin tanınmış Dj'lerinden Dj Tarkan ve ünlü rapçi Sagopa Kajmer yeni bir parçayla karşımıza çıktı.Yaklaşık 2 yıl öncede Dj Tarkan ve Sagopa, Tecrübe adlı parçada yine beraberlerdi.Oldu Olanlar parçasının sözlerini Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz) yazarken, müziğini ise DJ Tarkan (Tarkan Örs) yaptı.Daha yayınlanalı 3 saat oldu ve klip 100 bine çok yaklaştı.Ve işte merakla beklenen Sagopa Kajmer Oldu Olanlar sözleri ve klibi..

Dj Tarkan & Sagopa Kajmer - Oldu Olanlar Dinle

Dj Tarkan & Sagopa Kajmer - Oldu Olanlar Sözleri

Şimdilik kendime verdiğim sözleri tutuyorum sıkı sıkı peki ya sonra? Şimdilik başı boşum ama kaybolmuş değilim de peki ya sonra? Koydum omzuma yüklerimi ve yağmur arttırdı şiddetini. Yürüdüm... Yürüdüm... Çizgili yollara düştüm. Düşlediğim düşten düştüm. Düşürüldüm kalktım yine yürüdüm. Hayat arabamı sürdüm. Kendimi kaç parçaya böldüğümü gördüm. O ara düşündüm. Düşündükçe yine üşüdüm. Üzerime umudumu örttüm. Yağmurun üzerine yürüdüm,söndüm bir mum gibi öldüm. Kendimi uçurumlara sürdüğümü gördüm. Koydum omzuma yüklerimi ve yağmur arttırdı şiddetini. sozlerisozu.net [NAKARAT:] Nasıl anlatsam anlarlar? Bilemedim kaç yolu var? Ama var. Ben ha gayret çabalasam da anlatmaya,oldu olanlar.

Aramalar:sagopa oldu olanlar sözleri, dj tarkan sagopa oldu olanlar, dj tarkan oldu olanlar dinle, oldu olanlar sözleri, sagopa kajmer oldu olanlar dinle, dj tarkan oldu olanlar sözleri, sagopa kajmer oldu olanlar sözleri

Beğendin Mi?


Öyleyse Arkadaşların da Beğenecektir. Hadi Paylaş 😎


0 yorum: