Baş Harflerinden Şarkıcı Bul

5 Ağustos 2016 Cuma

Mustafa Sandal Dön Dünya Şarkı Sözleri

Tüm zamanların en güzel seslerinden olan ve 2004 yılında çıkardığı İsyankar şarkısıyla gönlümüzde taht kuran Mustafa Sandal sizlerle. Yeni parçası "Dön Dünya" ile eski koltuğunu geri alacak gibi duruyor. Her yıl çıkardığı şarkılara baktığımızda hiçbir zaman çizgisini bozmayan Mustafa Sandal Dön Dünya şarkı sözlerinin paylaşılması gerektiğini düşündük. Kendisine olan hayranlığımızın çocukluğumuza dayandığını hatırlatalım. Dön Dünya şarkısını aşağıdan dinledikten sonra ve/veya sözlerini okuduktan sonra şarkı hakkında yorum yapar mısınız?

mustafa sandal dön dünya şarkı sözleri
mustafa sandal dön dünya şarkı sözü

Mustafa Sandal Dön Dünya Dinle

(Şarkının klibi çıktı ve sitemize eklendi.)

Mustafa Sandal Dön Dünya Sözleri

Bu Hayatta Kainatta,
Herşey Boş Çok Abartma 
Yaralı Çıkmayan Varmı Aşkta
Kapalı Yüreğimiz Tadilatta 

Seversin Olmaz,
Harcarsın Ömrünü Geleceğini,
Uğruna Ne Savaşlar Verirsin 
Katmazsın Hesaba Gideceğini...

Dön Dünya Dön Dünya
Yalansın Kocaman Bir Rüya 
Nasılda Kandırıp Oyalıyorsun
Sorsan Herkes Mutlu Güya...

Google Aramaları:mustafa sandal dön dünya şarkısı dinle,dön dünya sözleri,dön dünya şarkı sözü,dön dünya dinle mustafa sandal,dön dünya şarkı sözleri,dön dünya mustafa sandal sözleri kelimeleriyle aramalar yaparak şarkıya ulaşabilirsiniz.
(08.07.2018 7:25 tarihinde güncellendi.)Şarkıya Google'dan en fazla gelen aramalar eklendi.Şarkı sözlerindeki hatalar giderildi.Mustafa Sandal - Dön Dünya şarkısını dinledikten sonra yorum yapmayı da unutmayın.Sizlere en iyi hizmeti verebilmemiz ve daha da gelişebilmemiz için yorumlarınıza ihtiyacımız var.Bol müzikli günler...

Beğendin Mi?


Öyleyse Arkadaşların da Beğenecektir. Hadi Paylaş 😎


0 yorum: