Baş Harflerinden Şarkıcı Bul

11 Temmuz 2016 Pazartesi

Aydın Kurtoğlu Yak Şarkı Sözleri

11 Temmuz 2016 tarihinde netd kanalında Teaser'i yani tanıtım videosu yayınlanan Aydın Kurtoğlu Yak şarkısı şimdiden 9 bin izlenme elde etmiş durumdadır. İlginç bir kliple daha karşımıza çıkacak olan Aydın Kurtoğlu'nun bu şarkısını 12 temmuzda paylaşmasını bekliyoruz. Şarkı çıkar çıkmaz sitemize eklenecektir ve sözleri de güncellenecektir. Aydın Kurtoğlu Yak şarkı sözleri sizlerle... Takipte kalın.

aydın kurtoğlu yak şarkı sözleri
aydın kurtoğlu yak şarkı sözleri

Aydın Kurtoğlu Yak Dinle

Aydın Kurtoğlu Yak Şarkı Sözleri

Ne kadar boş her şey alışınca yalnızlığaTükenince umutların sarılırsın gururunaBir elinde yanılgılar, diğerinde gözyaşların.Yıkılınca hayallerin karışırsın yağmurlara Değer mi boş yere kendini üzmeyeHayat senin ellerinde. Nakarat:Ne varsa kalbinde yak gitsin anılarıBir değil bin kere geçtin o yollarıKim geri getirecek kaybolan yıllarıSöyle. Ne kadar boş her şey alışınca yalnızlığaTükenince umutların sarılırsın gururunaBir elinde yanılgılar, diğerinde gözyaşların.Yıkılınca hayallerin karışırsın yağmurlara Değer mi boş yere kendini üzmeyeHayat senin ellerinde. Nakarat:Ne varsa kalbinde yak gitsin anılarıBir değil bin kere geçtin o yollarıKim geri getirecek kaybolan yıllarıSöyle.
Aydın kurtoğlu yak, aydın kurtoğlu yak şarkı sözleri, yak şarkısı, aydın kurtoğlu yak dinle, şarkı sözü gibi aramalarla bu şarkıya ulaşabilir ve sözlerini okuyabilirsiniz.

Beğendin Mi?


Öyleyse Arkadaşların da Beğenecektir. Hadi Paylaş 😎


0 yorum: